o nich

28. července 2007 v 11:43 | stefi
Jmenuji se Will
a je mi 14 let. Narozeniny slavím 19 ledna. Moje znamení je Kozoroh, Kamarádky o mě říkají, že jsem trošku nesmělá, velice citlivá a zranitelná. Jsem alergická na pyl. Miluji všechny vodní sporty a sbírám plyšové žáby. Opatruji Srdce Kondrakaru, medailo, který v sobě soustředuje veškerou energii vesmíru.
Jmenuji se Irma
Jsem o rok madší než Will. Narodila jsem se 13. března ve znamení Ryb. Jsem nejtemperamentněší a nejupovídanější ze všech holek. Ráda nosím různé šátky a batůžky, už jich mám docela slušnou sbírku. Pouze moje nelepší přítelkyně vědí, že jsem v hloubi duše velmi romantická. Mým spojencem je Voda.
Jmenuji se Taranee
Je mi 13 let a narodila jsem se 2 dny po jarním slunovratu (23.března) .Moje znamení je Beran. Jsem prý ze všech nejklidnější a trošku uzavřená, Je to tím, že chci mít všechno pod kontrolou. Běda však tomu, kdo mě rozzlobí... Jo, abych nezapoměla , miluji matematiku a knihy- čím tluščí , tím lepší. Mým živlem je Oheň
Jmenuji se Cornelia
Je mi 14 let jako Will a narodila jsem se 10. května ve znamení Býka. Moc toho nenamluvím, Miluji kočky, bruslení a seconhandy, Ráda se hezky oblékám.Mě poslouchá Země
Jmenuji se Hay lin
Mám narozeniny 4. červny a jsem ve znamení Blíženců. Je mi 13 let. Mou největší zálibou je kreslení, a proto všude s sebou nosím papír a tužku, Ráda si čtu o mimozemštanech a doufám že jednou potkám skutečného.Můj živel je vzduch.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama